Enter your keyword

Akutní pomoc

Potřebujete podporu a hledáte někoho na sdílení svých starostí?

Ocitli jste se Vy nebo někdo z Vašich blízkých v krizi nebo v akutní svízelné situaci a potřebujete se zorientovat v sobě, v situaci, chcete pochopit, co se s Vámi děje? Hledáte pomoc, nevíte, co dělat?

Nabízíme Vám KRIZOVOU INTERVENCI, jak v osobním kontaktu, tak telefonickou (i Skype).

Po vzájemné dohodě nabízíme tuto službu 7 dní v týdnu, 24 hodin denně, kdy jsme Vám k dispozici a v předem dohodnutých termínech Vám bude volat člen našeho týmu.

KRIZOVÁ INTERVENCE

Je součástí psychologického poradenství, která mnohdy může odkrýt témata, které je možné po odeznění krize zpracovat v rámci vlastní psychoterapie, kterou Vám můžeme následně nabídnout a to hned z několika směrů odborných přístupů tak, aby pro Vás měla co největší efekt.
Psychologické poradenství, oproti terapii, nepřináší trvalou osobnostní změnu, ale může poskytnout dostatek informací pro Vaše rozhodnutí, jak se v dané situaci zorientovat a jak s ní naložit. Psychologické poradenství je možnost podívat se na svůj problém z určitého nadhledu. Nikdo Vás nesoudí, nekritizuje, poskytujeme zpětnou vazbu a vedeme Vás k hlubšímu porozumění sobě a zorientování se v situaci jako takové.